1 * hěvzdičkové apartmány v Praze

Řadit dle:


580 výsledků nalezeno, zobrazeno 21 - 40 «« « 1 2 3 4 .. 29  » »»

21. Jane's Attic Apartment 

Foto: Jane's Attic Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Apartmán Jane's Attic se nachází v Praze, 6 km od O2 arény a 8 km od Národního muzea. Ve všech prostorách je dostupné Wi-Fi zdarma.


22. Designer Vinohrady Apartments 

Foto: Designer Vinohrady Apartments
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
82 %

Set 2.2 km from Prague National Museum and providing a garden, Designer Vinohrady Apartments provides accommodation in Prague. Free WiFi is provided.


23. Modern luxury in Jewish Town 

Foto: Modern luxury in Jewish Town
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Modern luxury in Jewish Town in Prague provides accommodation with free WiFi, less than 1 km from Prague Astronomical Clock. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.


24. Reflection 2BDR apartment by Ruterra 

Foto: Reflection 2BDR apartment by Ruterra
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Apartmán Reflection 2BDR by Ruterra se nachází v Praze, 1,1 km od Václavského a Staroměstského náměstí. Ve všech prostorách je dostupné Wi-Fi zdarma.


25. Pop Art Rooms Prague 

Foto: Pop Art Rooms Prague
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
79 %

Pop Art Rooms Prague se nachází v Praze, 300 metrů od Václavského náměstí a 400 metrů od Národního muzea. Některé pokoje zahrnují pohodlné posezení. Všechny pokoje mají mimo pokoj vlastní koupelnu se sprchou a toaletou.


26. Karlin Apartment with balcony 

Foto: Karlin Apartment with balcony
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Karlin Apartment with balcony is located in Prague. Guests have a private terrace. The apartment features 2 bedrooms and a fully fitted kitchen with a dishwasher. The property also has 1 bathroom with a bath. Guests can also relax in the garden.


27. Homely 2bdr Flatel close to downtown 

Foto: Homely 2bdr Flatel close to downtown
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
78 %

Homely 2bdr Flatel close to downtown offers accommodation in Prague, 1.9 km from Prague National Museum. It is located 2.1 km from Wenceslas Square and offers free WiFi. The apartment is composed of a fully equipped kitchen, and 1 bathroom.


28. Barto 

Foto: Barto
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Barto se nachází v Praze, 500 metrů od Karlova mostu, 600 metrů od Pražského orloje a 700 metrů od Staroměstského náměstí. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Dostupné pokoje


29. Hostivít Apartments 

Foto: Hostivít Apartments
Pokojů: 12
Hodnocení hostů
89 %

Apartmány Hostivít se nachází v Praze, 300 metrů od Vyšehradu a 1,6 km od Národního muzea, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Všechny apartmány mají TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou a bidetem.


30. Superb Flatel 3mins from Wenceslav square 

Foto: Superb Flatel 3mins from Wenceslav square
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
70 %

Situated less than 1 km from Prague National Museum and a 13-minute walk from Wenceslas Square, Superb Flatel 3mins from Wenceslav square is set in Prague 02 of Prague. The property is 3.8 km from Vyšehrad.


31. Boris' Apartments Karlin Rooftops 

Foto: Boris' Apartments Karlin Rooftops
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
78 %

Boris' Apartments Karlin Rooftops se nachází v Praze a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi. K O2 aréně je to 2,2 km. V kuchyni je toustovač.


32. Park View - Prague Center Stylish Apartment 

Foto: Park View - Prague Center Stylish Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
63 %

Park View - Prague Center Stylish Apartment offers accommodation in Prague, 1.7 km from Prague Castle and 1.7 km from St. Vitus Cathedral. This apartment is 2.4 km from Prague Astronomical Clock.


33. Cozy 2floor Prague apartment 

Foto: Cozy 2floor Prague apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
54 %

Cozy 2floor Prague apartment se nachází v Praze, 700 metrů od O2 Areny a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Hosté mají k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení a balkon.


34. Apartments Antonínská 

Foto: Apartments Antonínská
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
88 %

Apartmány Antonínská se nacházejí v Praze, 700 metrů od 115. výročí Harley Davidsona a 4 km od zoo. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi připojení.


35. METRO Apartment, close to Main Train and Bus Station 

Foto: METRO Apartment, close to Main Train and Bus Station
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
79 %

METRO Apartment, close to Main Train and Bus Station se nachází v Praze, 1,1 km od Národního muzea a Václavského náměstí. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi.


36. Wenceslas Square Apartments 

Foto: Wenceslas Square Apartments
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
81 %

Located 1.2 km from Wenceslas Square and 1.7 km from Prague National Museum, Wenceslas Square Apartments offers free WiFi and units equipped with a kitchen.


37. Kerime Prague Apartment 2 

Foto: Kerime Prague Apartment 2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Apartmán v činžovním domě se nachází v Praze, 1,7 km od O2 Arény a 2,9 km od místa konání akce k příležitosti 115 let od založení společnosti Harley Davidson, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.


38. Jilská 449/14 

Foto: Jilská 449/14
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Jilská 449/14 offers accommodation in Prague, 800 metres from Prague Astronomical Clock. The property was built in 18th century, and features accommodation with free WiFi.


39. Castor Apartment 

Foto: Castor Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Set in Prague, Castor Apartment offers self-catering accommodation with free WiFi. The apartment is 1.4 km from Prague National Museum. A dishwasher and a microwave can be found in the kitchenette. Towels and bed linen are provided in this apartment.


40. Pollux Apartment 

Foto: Pollux Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

Pollux Apartment offers accommodation in Prague, 1.6 km from Wenceslas Square and 1.8 km from Prague National Museum. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette.


580 výsledků nalezeno, zobrazeno 21 - 40 «« « 1 2 3 4 .. 29  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: