1* hvězdičkové hotely v Praze

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Praze. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů, motelů, rezidencí a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Prahy, kde najdeme města Zlatníky, Popovičky, Čestlice, Vestec a Průhonice.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Maria Theresa Estate 

Foto: Maria Theresa Estate
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
79 %

Hotel Maria Theresa Estate se nachází v Praze, 2,1 km od katedrály sv. Víta, 2,2 km od Pražského hradu, 2,4 km od Karlova mostu, 2,9 km od Vyšehradu, 3 km od Staroměstského náměstí s orlojem a 3,3 km od Václavského náměstí.


2. Affinity Hotel Prague 2 

Foto: Affinity Hotel Prague 2
Pokojů: 13
Hodnocení hostů
86 %

Featuring free WiFi, Affinity Hotel Prague 2 is located in Prague, 1.8 km from Prague National Museum and 2 km from Wenceslas Square. The property is around 3 km from Vyšehrad and 3.8 km from Prague Astronomical Clock.


3. Prague City Stay Jagellonská 

Foto: Prague City Stay Jagellonská
Pokojů: 21
Hodnocení hostů
93 %

Prague City Stay Jagellonská se nachází v Praze, 1,6 km od Národního muzea.


4. Old Royal Post Hotel 

Foto: Old Royal Post Hotel
Pokojů: 26
Hodnocení hostů
94 %

Apartmány Old Royal Post se nacházejí v Praze, 500 metrů od Karlova mostu i od Pražského hradu, a nabízejí Wi-Fi zdarma. Všechny apartmány jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou a některé mají posezení a/nebo terasu.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: