2 * hvězdičkové apartmány v Praze

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Praze. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů, motelů, rezidencí a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Prahy, kde najdeme města Průhonice, Tuchoměřice, Horoměřice, Středokluky a Kněževes.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Apartment ROSA StarStar

Foto: Apartment ROSA
Lokalita: Praha 6
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
81 %

Apartment ROSA, a property with a garden, is located in Prague, 6 km from Charles Bridge, 6 km from St. Vitus Cathedral, as well as 6 km from Prague Astronomical Clock. The accommodation is 5 km from Prague Castle, and guests benefit from complimentary Wi

Pokoje

Apartmán se 3 ložnicemi
osob106 - 107 EUR za noc

2. City Apartments Sazavska StarStar

Foto: City Apartments Sazavska
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
91 %

City Apartments Sázavská se nachází v Praze, 900 metrů od Národního muzea. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení.


3. Joe's Central Apartments StarStar

Foto: Joe's Central Apartments
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
75 %

Joe's Central Apartments se nachází v Praze, 400 metrů od Václavského náměstí. Nabízí Wi-Fi zdarma a ubytování vhodné pro osoby s domácími mazlíčky.


4. Miraculous Appartement StarStar

Foto: Miraculous Appartement
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Tento apartmán se nachází v Praze a má balkon a terasu. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Apartmán zahrnuje posezení, kuchyň a vlastní koupelnu. K dispozici jsou ručníky a ložní prádlo.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: