Ubytování v Praze

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Praze. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů, motelů, rezidencí a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Prahy, kde najdeme města Šestajovice, Zeleneč, Tuchoměřice, Hostivice a Středokluky.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. DREAM Hostel Prague StarStarStarStar

Foto: DREAM Hostel Prague
Pokojů: 164
Hodnocení hostů
92 %

Featuring a garden and a terrace, DREAM Hostel Prague is located in Prague, 600 metres from Wenceslas Square and 1.1 km from Historical Building of the National Museum of Prague. The property is situated 3.4 km from Prague Astronomical Clock, 3.5 km from


2. Post Hostel Prague StarStarStarStar

Foto: Post Hostel Prague
Lokalita: Praha 2
Pokojů: 35
Hodnocení hostů
92 %

Post Hostel Prague se nachází v Praze. Má Wi-Fi zdarma, nepřetržitě otevřenou recepci, bar a bezplatné soukromé uzamykatelné skříňky. Ve vstupní hale je k dispozici herní konzole PlayStation 3 i různé stolní hry.

Pokoje

Postel ve 4lůžkovém společném pokoji
osoba22 - 33 EUR za noc
Postel v 6lůžkovém společném pokoji s koupelnou
osoba21 - 28 EUR za noc
Postel v 8lůžkovém společném pokoji
osoba19 - 24 EUR za noc
Postel v 6lůžkovém smíšeném společném pokoji
osoba20 - 26 EUR za noc

3. Hostel Mingle StarStarStarStar

Foto: Hostel Mingle
Pokojů: 26
Hodnocení hostů
86 %

Hostel Mingle je situován v nově zrekonstruované secesní budově z roku 1905 na Novém Městě v Praze, pouhých 800 metrů od Václavského náměstí a Národního muzea, a nabízí 4 společné pokoje a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: