Ubytování v Praze

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Praze. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů, motelů, rezidencí a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Prahy, kde najdeme města Zlatníky, Popovičky, Čestlice, Vestec a Průhonice.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Post Hostel Prague StarStarStarStar

Foto: Post Hostel Prague
Lokalita: Praha 2
Pokojů: 35
Hodnocení hostů
92 %

Post Hostel Prague se nachází v Praze. Má Wi-Fi zdarma, nepřetržitě otevřenou recepci, bar a bezplatné soukromé uzamykatelné skříňky. Ve vstupní hale je k dispozici herní konzole PlayStation 3 i různé stolní hry.

Pokoje

Postel ve 4lůžkovém společném pokoji
osoba22 - 33 EUR za noc
Postel v 6lůžkovém společném pokoji s koupelnou
osoba21 - 28 EUR za noc
Postel v 8lůžkovém společném pokoji
osoba19 - 24 EUR za noc
Postel v 6lůžkovém smíšeném společném pokoji
osoba20 - 26 EUR za noc

2. Hostel Mirak StarStarStarStar

Foto: Hostel Mirak
Pokojů: 15
Hodnocení hostů
75 %

Located 1.7 km from Prague National Museum, Hostel Mirak features accommodation with free WiFi in Prague. Located around 2 km from Wenceslas Square, the hostel is also 3.7 km away from Prague Astronomical Clock.


3. Hostel Mingle StarStarStarStar

Foto: Hostel Mingle
Pokojů: 26
Hodnocení hostů
85 %

Hostel Mingle je situován v nově zrekonstruované secesní budově z roku 1905 na Novém Městě v Praze, pouhých 800 metrů od Václavského náměstí a Národního muzea, a nabízí 4 společné pokoje a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: